GurusBaby.com

Тълкуване на името Матю

Видео: Стойност Име

активно момче

През последните години, стават общи имена, които се използват на практика е в употреба. Това име е с еврейски корени и идва от Матей - "даден от Бога". Като се има предвид неговата slavnozvuchnost и красота, тя е изненадващо защо това име е било несправедливо забравен почти продължение на няколко века. Възрастни с едно и също име сега е много трудно да се намери, но малко Matveyushek стават по-големи. Смята се, че децата с необичайни имена със сигурност ще изпитат дискомфорт в живота, във връзка с избора на родителите. Но като се има предвид новата модна тенденция за редки и древни имена, когато бебето са на Матей - вече е съвсем нещо познато и изненадващо.

Видео: Стойност Име Сергей

ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЛЕД Матей. Reckless всезнайко, почти никога не отстъпва. Това е отразено в ниския и най-късна възраст. Честно, и е малко вероятно да бъде точно да заблудят е вероятно да се намери начин да убеди другия човек в полезността на действията си чрез убеждаване и приятелско отношение. Не амбиция, поради прекомерна скромност рядко достига до по-големи висоти в кариерата си. Активна и упорит. Ако детето е имам своите собствени принципи, а след това почивка тях няма право да Никой, дори родителите.

ПСИХОЛОГИЯ. Момче Матей има добра памет и началото започва да се развива психически. Той не обича конфликтите и да се опита да ги избегне по всякакъв начин. Много привързан дори и в зряла възраст до майка си. Отвореност често не знае граници: тя може да достигне до всеки.

ЗДРАВЕ. Склонни към респираторни проблеми, особено често страдат от гърлото.

Хоби. Най-вероятно момчето Матей ще се включат в някакъв вид умение: дърводелски, архитектура, скулптура.

Предано нарича Матей? Matveyushka, Matveychik, Митя, Venia.

Отзиви

Надявам: "Моите Матвей две години. Момче емоционална, нежна, неспокоен, много задържащ, е трудно да се премине към нови действия. тоест, всичко трябва да е както е било преди. Много прикрепен към мен, трудно са отношенията с непознати, играе изключително с момичетата от 5 години "



Александър: "Здравейте! Ние сме само на 10 месеца, но мога да кажа, че синко упорит, упорит, ако не и по дух и нерви могат да бъдат си "шоу", Ако нещо не искате да направите, или, че той не се интересува, а след това да не го постигне по никакъв начин - той, виждате ли, нещата станаха по-добри. Като цяло, той е много любезен, нежен, любящ, обича да се намери място за себе си, притискам (той често започва), hohotunchik. И той е много неспокоен и кокетка "

Анна: "Нашата Matveiko само на 9 месеца, но вече е ясно, че той е типичен момче: трудна, инат, винаги се получава това, което иска - независимо дали това е играчка или нещо друго! Неспокойна, много енергичен! Но той - женчо. Като цяло, най-доброто бебе "

Мария: "Моята 1.2. Много нежна. Clever. С характер. Много общителен. Вързан само за мен и баба. Ако нещо иска от мен, тя флиртува. Big Речна чайка и veselun. Той обича да се гушка. Ако това е нещо интересно, той все още ще всичко и във всичко. Упорит. Вече опитвате добива му. Shustrik. Не е като време, за да се събуди, той е вече плъзгане автомобили и всички играчки. Не е алчен ".

Ирина: "Това не е дете е тайфун на някакъв вид на мястото не е седнал всякога, всичко върви, да мрънка през цялото време, наистина, наистина не ми харесва, когато правите си играчки, на собственика, на майка ми много привързан, правиш всичко, което ние не можем, не се страхува от нищо, дори може да се изкачи на покрива, а не послушни! Много грижовен и в състояние на детето. Беседа започна в началото на годината и половина вече казах предложенията сега произнасянето трудни думи, каза той. Не принуди да направи нещо, но ако това е интересно за детето, не се разкъсат! Като цяло, аз осъзнах, максималисткият във всеки смисъл по отношение на развитие и в неподчинение и т.н. Постоянно се усмихва! Карни, когато нещо трябва да бъде всяка ценна ще получите това, което ви трябва, дори и да е наказан. Нашата Матей 2 години и 3 месеца! "

Ален: "Синът ми е на 5 години и 7 месеца. Е, доста трудно момче расте, инат, но много весел, лесно да свикне с всякакви условия! Аз не знам как да играе, това е! Обича да играе с децата, или до 1,5 години, или деца на 7 и повече години избере! Много спортен, пъргав. На възраст от 3-3.5 години бях много плачлив ... "

Маргарет: "Моята Matveiko почти 2, той е много активен момче, щях дори да се каже - твърде неспокоен и палава. Той обича nashkodnichat, тежък характер. Взима си ", ако не пищи толкова тежък труд", е много привързан към мен - дори и в тоалетната, няма да отида (съжалявам за подробности). Много любопитен, но това е така, защото на тяхната възраст, добра памет, на място общителен, но самата може да се изпълнява. Като цяло, на името на неговия приятен и нежен "

Даша: "Ние имаме една или две години. Неговата иска на всяка цена, е твърде силен, писукането през цялото време, Bubnik, квичене. Не принуди да седне и да слушате книгата, ако той не би искал това. Много, много интелигентен, добра памет "

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Как да изберете име за детето си?Как да изберете име за детето си?
Имена за момчетаИмена за момчета
Списък на мъжки красиви имена и декриптиранеСписък на мъжки красиви имена и декриптиране
Какво означава името АннаКакво означава името Анна
Съвременните красиви имена татарски мъжеСъвременните красиви имена татарски мъже
Имена за момичетаИмена за момичета
Редки женски имена в знак на зодиака. ТърсенеРедки женски имена в знак на зодиака. Търсене
Имената и стойностите на Съвременните жениИмената и стойностите на Съвременните жени
Как да назове дата на раждане на дететоКак да назове дата на раждане на детето
Списък с имена руските мъже и календара на рожден денСписък с имена руските мъже и календара на рожден ден
» » » Тълкуване на името Матю

GurusBaby.com
Бременност и раждане Родители и деца Здраве и Красота Разни